субота, 22 липня 2017 р.07:34

Олімпійська призерка Лондона О.Саладуха не вийшла у фінал з потрійного стрибка

КИЇВ. 13 серпня. УНН. У восьмий день Олімпійських ігор в Ріо-де-Жанейро відбувся старт з потрійного стрибка у легкоатлеток, передає УНН.

Україну у цій дисципліні представляли олімпійська призерка Ольга Саладуха та Руслана Цихоцька. О.Саладуха показала свій найкращий результат в 13,97 см і посіла 18 сходинку. Її партнерка по збірній Р.Цихоцька з показником в 13,63 зайняла 26 позицію.

Обидві легкоатлетки не змогли пробитися до наступного раунд змагань, до якого потрапили 12 кращих.

Нагадаємо, 33-річна О.Саладуха є багаторазовою призеркою різноманітних міжнародних змагань. На попередній Олімпіаді в Лондоні уродженка Донецьку у потрійному стрибку виграла “бронзу”, на чемпіонаті світу-2011 одержала “золото” та тричі тріумфувала на чемпіонатах Європи.