Вівторок, 23 травня 2017 01:27

Баскетболісти США завершили груповий етап Олімпіади перемогою над Францією

КИЇВ. 15 серпня. УНН. На майданчику “Каріока Арена 1” в Ріо-де-Жанейро в рамках олімпійського турніру збірна США з баскетболу завершила груповий етап змагань перемогою над Францією, передає кореспондент УНН.

Матч, головним арбітром якого був українець Борис Рижик, розпочався із ривка "триколірних" 9:5, але серія кидків без промахів лідера американців форварда Кевіна Дюранта дозволила США захопити лідерство після першої чверті 30:24.

У наступній 10-хвилинці лідерські якості проявив захисник європейського колективу Нандо Де Коло (14 очок), але перевага американців зберігалася 55:46. Згодом ряд влучних триочкових забив захисник США Клей Томпсон. Попри це французи були недалеко у рахунку від опонентів, але не зуміли вирвати перемогу – 97:100.

Варто відзначити, що зустріч пропускав зірковий виконавець французів розігруючий захисник Тоні Паркер.

Таким чином, США з п'ятьма перемогами та без жодної поразки завершили виступи у групі А на першому місці.

Крім того, до чвертьфіналу пробилася Австралія з другого місця (4 перемоги і 1 поразка), з третього Франція (3:2) і з 4-го Сербія (2:3). Припинили виступи Венесуела (1:4) і Китай (0:5).