Вівторок, 23 травня 2017 18:22

Бразилія і Німеччина вийшли у фінал футбольного олімпійського турніру

КИЇВ. 18 серпня. УНН. Збірна Німеччини буде відстоювати честь Європи в фіналі чоловічого олімпійського турніру з футболу, куди пробилися і господарі змагань - Бразилія, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Два голи Неймара допомогли збірній Бразилії впевнено вийти в фінал у поєдинку проти Гондурасу (6:0). Нападник "Барселони" забив перший і останній м'ячі своєї команди. Новачок "Манчестер Сіті" Габріел Жезус зробив дубль за 10 хвилин в першому таймі, а ще по м'ячу забили Маркіньос і Луан.

Команда Хорста Хрубеша (Німеччина) забила в кожному з таймів у ворота Нігерії (2:0) і отримала право поборотися за золоті медалі. Захисник "Лейпцига" Лукас Клостерманн відкрив рахунок після подачі Макса Майера на дев'ятій хвилині, а крапку в матчі поставив нападник "Фрайбурга" Нільс Петерсен, котрий вийшов на заміну.

Нагадаємо, що наразі Олімпійська збірна Німеччини посідає 5 місце у медальному заліку, а Бразилія – 17.

Як повідомляв УНН, жіноча збірна Бразилії з футболу не потрапила у фінал змагань в Ріо.