Понеділок, 27 березня 2017 12:17

Гандболісти Польщі стали останніми учасниками півфіналу Олімпіади в Ріо

КИЇВ. 18 серпня. УНН. Чоловіча збірна Польщі з гандболу, яка лише в останній момент вийшла у чвертьфінал, сенсаційно обіграла Хорватію, яка мала впевнену першу стадію олімпійського турніру, передає УНН з посиланням на Федерацію гандболу України.

Перший тайм виграли поляки, але за п’ять хвилин до кінця зустрічі хорватам вдалося зрівняти рахунок. Однак два видалення на останніх хвилинах перекреслили надії хорватів на півфінал. До того ж, на високому рівні відіграв весь матч голкіпер польської збірної Вишомірскі.

У підсумку 30:27 на користь Польщі, яка в півфіналі зіграє з Данією, яка обіграла Словенію — 37:30.

Зазначається, що в іншому півфіналі зійдуться також виключно представники Європи: французи, що нанесли поразки господарям бразильцям, і німці, які опинилися сильнішими за збірну Катару.