середа, 26 липня 2017 р.20:52

Українець С.Будза потрапив до топ-20 у змаганнях зі спортивної ходьби на Олімпіаді

КИЇВ. 19 серпня. УНН. Троє українців виступили у спортивній ходьбі на дистанції 50 км в рамках програми Олімпійських ігор в Бразилії, інформує УНН з посиланням на сайт змагань.

Найкращий з українців Сергій Будза фінішував 18-м – 3 години 53 хвилини і 22 секунди. Іван Бандзерук з часом 4:11,51 посів 39 місце.

Золота медаль на рахунку словака Матея Тота, "срібло" - в австралійця Джареда Таллента і "бронза" за японцем Хіроокі Араї.

Відзначимо, що українець Ігор Главан, котрий йшов у 20-ці кращих, не зумів фінішувати, втративши свідомість після 35 км.

Окрім того, 12 спортсменів були дискваліфіковані під час змагань, а ще 19 зійшли з дистанції.

Нагадаємо, що С.Будза раніше виступав на двох Олімпіадах. У Пекіні його результат рівнявся 24 місцю, а у Лондоні спортсмен став 34-м.

Додамо також, С.Будза і І.Банзерук є срібними призерами командного чемпіонату світу зі спортивної ходьби на 50 км.