Субота, 21 січня 2017 15:49

Німецькі футболістки тріумфували на Олімпійських іграх в Ріо

КИЇВ. 20 серпня. УНН. Збірна Німеччини вперше в своїй історії виграла жіночий футбольний турнір Олімпійських ігор, перемігши у фінальному матчі в Ріо-де-Жанейро суперниць зі Швеції з рахунком 2:1. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Дженіфер Марожан на 48-й хвилині вивела Німеччину вперед завдяки пострілу з 16-метрової лінії, а на 62-й хвилині м'яч після її штрафного удару відскочив від штанги в Лінду Сембрант і влетів в сітку вдруге.

Через п'ять хвилин вийшла на заміну Стіна Блакстеніус, яка результативно замкнула подачу Олівії Схоуг, але на більше підопічних Пії Сундхаге, яка прагнула втретє поспіль виграти Олімпіаду (в 2008 і 2012 роках вона приводила до тріумфу збірну США), не вистачило.

Відзначимо, що перемога збірної Німеччини стала фінальним акордом для наставника команди Сільвії Найд, яка залишає свій пост після 11 років роботи.

Нагадаємо, що у фінальному поєдинку чоловічого турніру господарі змагань Бразилія зустрінеться із Німеччиною.