понеділок, 24 липня 2017 р.01:01

“Динамо” вибороло мінімальну перемогу у ФК “Волинь”

КИЇВ. 20 серпня. УНН. У п’ятому турі Ліги Парі-Матч київське “Динамо” продовжило виграшну серію, перемігши на НСК “Олімпійський” луцьку “Волинь” 2:1. Про це інформує УНН з посиланням на прес-службу УПЛ.

Майже перший навіс зі штрафного “динамівцями” під завершення першого тайму був ліквідований, але другим темпом Віктор Хомченко з правого флангу знайшов на “другому поверсі” Сергія Петрова, котрому вдалося відкрити рахунок 0:1.

Другий тайм розпочався із 2-х замін, коли на посилення вийшли Джуніор Мораєс та Олег Гусєв. Саме останній на досвіді примусив перед штрафним майданчиком суперника здійснити фол Олега Герасимюка. А Микола Морозюк за допомогою рикошету від захисника прямим ударом вирівняв становище. Згодом за справу взявся Денис Гармаш. Півзахисник протягом однієї хвилини двічі опинявся в обіймах партнерів, проте спершу радість відмінив офсайд, а от після скидання Олександра Гладкого йому вже нічого не заважало вивести і принести киянам перемогу — 2:1

В іншому поєдинку “Олександрія” на виїзді завдала поразки донецькому “Олімпіку” 0:2.

Нагадаємо, що “Динамо” продовжує крокувати у новому сезоні без поразок — 15 очок, “Волинь” із 4 очками наразі на 9 місці.