Середа, 24 травня 2017 21:32

У Запоріжжі луганська “Зоря” переграла “Карпати” зі Львова

ЗАПОРІЖЖЯ-КИЇВ. 21 серпня. УНН. З рахунком 2:1 футбольний клуб з Луганська під назвою “Зоря” переграв львівські “Карпати”, передає кореспондент УНН.

З перших хвилин зустрічі розпочалася запекла боротьба, здебільшого з волевими прийомами. Але вже на 20-й хвилині рахунок відкрили, все ж таки, господарі матчу. Дует друзів — Петряк-Гордієнко — оформили перший м’яч у ворота “Карпат”. Іван Петряк пробив здалеку та влучив у стійку, але на добіганні добив Артем Гордієнко. За чотири хвилини рахунок мав подвоїтись, але не вистачило майстерності Караваєву покласти м’яч у сітку гостей. У першому таймі м’ячем володіли та створювали моменти переважно підопічні Юрія Вернидуба (“Зоря”), але на перерву футболісти пішли з рахунком 1:0.

На початку другого тайму трохи активізувалися гравці “Карпат” та неодноразово змогли підібратися до штрафного майданчику господарів зустрічі. Однак, “Зоря” зуміла нівелювати гру та створити декілька гострих моментів біля воріт суперника. Але збільшити рахунок господарям вдалося лише на 87-й хвилині — після блискучої передасі Пауліньо, м’яч у сітку поклав Олександр Караваєв.

За хвилину гостям вдалося відіграти один м’яч — після подачі кутового гол “Карпат” забив Іван Лобай.

Останні хвилини зустрічі, а також додані арбітром 5 хвилин, були неперевершено найзапеклішими.

Однак, матч так і закінчився з рахунком 2:1 на користь “Зорі”.