Вівторок, 17 січня 2017 13:57

“Манчестер Сіті” і “Боруссія” одержали останні путівки у груповий раунд ЛЧ

КИЇВ. 25 серпня. УНН. Останні п’ять путівок до групової стадії Ліги чемпіонів 2016/17 сезону отримали “Манчестер Сіті”, “Копенгаген”, загребське “Динамо”, менхенгладбаська “Боруссія” і дебютант турніру “Ростов”. Про це інформує УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Дебютант Ліги чемпіонів “Ростов” розгромив чотириразового переможця турніру нідерландський “Аякс” і в своїй другій єврокубковій кампанії дістався до основної сітки — 4:1 (загальний рахунок 5:2).

Колишній гравець київського “Динамо” Раффаел і Торган Азар оформили по хет-трику, не залишивши сумнівів у перевазі німецької “Боруссії” Менхенгладбах над кривдником донецького “Шахтаря” — “Янг Бойз”, 6:1 (9:2).

Гол Федеріко Сантандера на 86-й хвилині не дозволив матчу “АПОЕЛ” — “Копенгаген” продовжитися у додаткові екстра-тайми, схиливши шальки терезів на бік датчан 1:1 (1:2).

“Зальцбург” — “Динамо” Загреб — 1:2 (додатковий час, загалом 2:3). Хуніор Фернандес перевів з’ясування стосунків в овертайм, а потім у гостей відзначився Ель-Арабі Хіляль Судані.

Удар Фабіана Делфа головою в другому таймі протистояння англійського “Манчестер Сіті” і румунського “Стяуа” приніс експериментальному складу “міщан” мінімальну перемогу 1:0 (6:0).

Нагадаємо, жеребкування групової стадії турніру відбудеться 26 жовтня в Монако.