середа, 26 липня 2017 р.19:50

Чемпіон Англії "Лестер" здобув першу перемогу у новому сезоні

Чемпіон Англії

КИЇВ. 27 серпня. УНН. “Лестер” переміг “Суонсі” в матчі третього туру Англійської Прем’єр-ліги. Зустріч проходила в Лестері на стадіоні “Кінг Пауер — Уолкерс” і завершилася з рахунком 2:1, передає УНН з посиланням на сайт клубів.

На 32 хвилині зустрічі голеадор “лисиць” Джеймі Варді скористався помилкою зі створенням штучного офсайду в оборонні гостей та відкрив рахунок.

Після перерви капітан “Лестера” Морган подвоїв результат, забивши з розіграшу кутового. На 81 хвилині Лерой Фер скоротив відставання, але на більше “Суонсі” не вистачило.

Зазначимо, що півзахисник “лисиць” Марез не зумів реалізувати пенальті.

“Ми були розчаровані стартом сезону, але поступово приходимо в норму. У минулому турі зіграли внічию з „Арсеналом“ і продовжуємо вдосконалюватися. У матчі з „Суонсі“ ми заслужили перемогу”, — повідомив Дж.Варді.

Нагадаємо, що у чинного чемпіона Англії “Лестера” після трьох турів 4 набрані очки, “Суонсі” має на один пункт менше.