пʼятниця, 20 жовтня 2017 р.14:37

Уряд збільшив преміальні спортсменам за медалі чемпіонатів світу

КИЇВ. 31 серпня. УНН. Кабінет міністрів України своєю постановою збільшив у два рази суму грошової винагороди для переможців і призерів чемпіонатів світу з олімпійських видів спорту в неолімпійських номерах програми, передає УНН з посиланням на прес-службу Міністерства молоді та спорту.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Уряду 31 серпня за поданням Міністерства молоді та спорту України.

Зокрема, за перемогу на чемпіонаті світу винагорода збільшена з 25 тис. гривень до 50 тис. гривень, за друге місце - з 17,5 тис. гривень до 35 тис. гривень, а за третє - з 12,5 тис. гривень до 25 тис. гривень.

Крім того, Уряд збільшив суму грошової винагороди для призерів кубків світу з олімпійських видів спорту в неолімпійських номерах програми: за перше місце - з 6 тис. гривень до 20 тис. гривень, за друге - з 4,5 тис. гривень до 15 тис. гривень, а за третє - з 3 тис. гривень до 10 тис. гривень.

Зазначені види програми є етапами підготовки до Олімпійських ігор і характеризуються значною конкуренцією.

Таким чином, Мінмолодьспорту і Уряд в цілому виконує свої зобов’язання із заохочення спортсменів-олімпійців та їхніх тренерів за успішні виступи на міжнародних змаганнях, досягнення яких сприяють формуванню іміджу країни та утвердженню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Як повідомляв УНН, за словами мера Києва Віталія Кличка олімпійці-кияни отримають квартири та земельні ділянки