Понеділок, 22 травня 2017 18:51

"Дніпро" і "Зоря" зіграли з рахунком 1:1

КИЇВ. 4 вересня. УНН. Луганська "Зоря" і "Дніпро" провели контрольний поєдинок на стадіоні "Торпедо" у Запоріжжі, повідомляє УНН з посиланням на прес-служби команд.

У дебюті зустрічі Сергій Назаренко прекрасним пасом знайшов по центру Бохашвілі, і Євген, втікши від захисника, пробив повз воротаря. У самому кінці тайму луганчани відновили паритет. Желько Любенович зіграв на перехопленні, отримав м'яч у штрафному, увійшов в неї. Пробіг з м'ячем до воротарського, і проштовхнув його у ворота - 1:1.

На 72-й хвилині Бонавентуре пробив головою після подачі справа, але м'яч потрапив у штангу. Таким чином протистояння завершилося із результатом 1:1.

"Зоря" - хороша, швидка команда, проти якої нам було важко і в оптимальному складі тиждень тому. А сьогодні, без збірників, нам було важко подвійно", - наголосив наставник дніпрян Дмитро Михайленко.

Нагадаємо, що у сьомому турі УПЛ "Зоря" прийматиме "Сталь", а "Дніпро" в гостях протистоятиме "Олімпіку".