вівторок, 25 липня 2017 р.01:06

Український бігун І.Цвєтов встановив світовий рекорд на Паралімпіаді-2016

КИЇВ. 9 вересня. УНН. На легкоатлетичному паралімпійському турнірі пройшли перші забіги на дистанції 100 метрів у категорії спортсменів Т35, передає УНН з посиланням на сайт змагань.

Серед двох забігів Ігор Цвєтов посів першу сходинку та встановив світовий рекорд 12,22 секунди, покращивши досягнення китайця Сен Янга на Паралімпіаді у Пекіні (2008).

Відзначимо, що імена медалістів у цій програмі визначаться сьогодні починаючи із 23:30.

Нагадаємо, що в програмі Паралімпіади представлені такі види спорту: академічне веслування, баскетбол сидячи, бочче, велоспорт, верхова їзда, волейбол сидячи, голбол, дзюдо, легка атлетика, настільний теніс, вітрильний спорт, пауерліфтинг, плавання, регбі сидячи, стрільба, стрільба з лука, теніс сидячи, фехтування на візках, футбол (по п'ять чоловік), футбол (по сім осіб).

Крім того, в програму Ігор вперше включені змагання з веслування на байдарках і каное, а також з триатлону.

Як повідомляв УНН, троє українців стали переможцями запливів на Паралімпіаді в Бразилії.