Вівторок, 30 травня 2017 08:46

О.Ковальчук принесла Україні другу срібну медаль на Паралімпійських іграх в Ріо

КИЇВ. 9 вересня. УНН. Українка Ольга Ковальчук у стрільбі з пневматичного пістолета принесла збірній Україні другу срібну медаль на Паралімпіаді в Бразилії, передає УНН з посиланням на сайт змагань.

З результатом у 191,2 бали українка посіла друге місце і здобула срібну медаль у стрільбі на дистанції в 10 метрів. "Золото" на рахунку іранської спортсменки, а "бронза" в уродженки Туреччини.

Відзначимо, що у кваліфікаційних змаганнях українка показала лише восьмий результат.

Нагадаємо, що чоловік О.Ковальчук – Василь, ставав Паралімпійським чемпіоном у Лондоні-2012.

Додамо, що наразі українська збірна завоювала 10 нагород – 1 "золото", 2 "срібла" і 7 "бронз".

Як повідомляв УНН, дзюдоїсти О.Косінов і Д.Соловйов з перемог стартували на Іграх в Ріо.