Пʼятниця, 20 січня 2017 14:52

“Манчестер Юнайтед” поступився у дербі проти “міщан”

КИЇВ.10 вересня. УНН. У центральному матчі англійської Прем’єр-ліги, “Манчестер Сіті” на виїзді переграв “Манчестер Юнайтед” з рахунком 2:1, передає УНН.

Матч розпочався на шалених швидкостях. Невеликою перевагою володіли гості, не даючи господарям провести небезпечні атаки.

Помилка центральних захисників “МЮ” дозволила на 15 хвилині гостям відкрити рахунок в матчі.

Бажання господарів відігратися не дала результату. Вже на 36 хвилині, помилка захисників у створенні “шточного” офсайду призвела до другого голу. Відзначився Іхеаначо.

Наприкінці першого тайму, нападник “МЮ” З.Ібрагімович повернув інтригу в матчі, забивши на 42 хвилині.

У другому тайму, “дияволи” змогли забити гол, проте тільки з офсайду.

Фінальна навала “МЮ” не дала результатів. Суддя М.Клаттенбург зафіксував першу поразку Ж.Моуріньо.

Нагадаємо, "Ліверпуль" на оновленому стадіоні прийме чемпіонів Англії "Лестер Сіті".