Субота, 16 грудня 2017 09:29

Українські плавці вибороли усі три медалі запливу на Паралімпіаді-2016

КИЇВ. 12 вересня. УНН. На Паралдімпіаді в Ріо-де-Жанейро в запливі на 200 метрів комплексним плаванням серед класу спортсменів SM10 українці повністю окупували п’єдестал пошани, передає УНН з посиланням на сайт змагань.

Денис Дубров подолав дистанцію зі світовим рекордом за 2 хвилині і 6,87 секунди та здобув золоту нагороду.

Натомість срібна медаль відійшла Максиму Крипаку — 2:08,10, “бронза” на рахунку ще одного українця Дмитра Ванзенко 2:10,48.

Примітно, що для М.Крипака ця медаль стала 4-ю на Іграх в Ріо, раніше плавець вигравав 2 “золота”. Натомість Д.Дубров раніше вигравав 1 “срібну” та 2 бронзові медалі.

Відзначимо, що “жовто-блакитна” збірна має у своєму багажу 47 медалей — 18 “золотих”, 12 “срібних” та 17 “бронзових”.

Додамо, що Україна представлена рекордною кількістю спортсменів на Іграх у Бразилії — 172 учасники, які змагаються у 15 видах спорту.