вівторок, 17 жовтня 2017 р.06:14

Збірна України з футзалу з поразки стартувала на чемпіонаті світу в Колумбії

КИЇВ. 12 вересня. УНН. Збірна України з футзалу з поразки від збірної Бразилії стартувала на чемпіонаті світу в Колумбії, передає УНН з посиланням на Асоціацію футзалу України.

Починався поєдинок для підопічних Олександра Косенка відносно непогано. Їм майже вдалося впоратися зі стартовими атаками бразильців. Багато в чому — завдяки зусиллям Євгена Іваняка, який кілька разів рятував нашу команду.

Проте, на 7-й та 10-й хвилинах першого тайму і капітан збірної України був безсилий, коли Бразилія забила два голи зі “стандартів”. Однак, рахунок 0:2 лише додав “синьо-жовтим” додаткової мотивації, яка втілювалася у моменти біля воріт Тіаго, але не вистачало головного — реалізації.

Надію на хороший результат подарував на 26-й хвилині Микола Грицина, який відзначився після розіграшу кутового.

У подальшому українці і надалі шукали щастя біля чужих воріт, але реалізація, на жаль, підводила підопічних О.Косенка.

За статистикою збірна України била по воротах суперників більше, ніж збірна Бразилії. Але кількість не переросла у якість. А згодом бразильці забили третій м’яч. Сталося це на 35-й хвилині після контрвипаду чинних чемпіонів світу та прикрого автоголу Олександра Сорокіна. Подальші спроби українців бодай би відквитати один м’яч не принесли результатів.

Таким чином, збірна України поступилась у стартовому матчі “мундіалю” з рахунком 1:3.

Голи: Мик. Грицина (26) — Родріго (7), Фалькао (10), О. Сорокін (35 — автогол)

Україна: Іваняк — Бондар, Д. Сорокін, О. Сорокін, Білоцерківець — Мих. Грицина, Мик. Грицина, Коваль, Валенко — Журба, Овсянніков, Борсук

Бразилія: Тіаго — Арі, Рафаель Рато, Фернандіньйо, Фалькао -Родріго, Же, Батерія, Шуша — Дієгіньйо, Джексон

• Попередження: Борсук (38) — Рафаель Рато (28)
  • Удари: 66 — 53
  • Удари в площину воріт: 23 — 16
  • Удари мимо: 18 — 26
  • Заблоковані удари: 25 — 11