Неділя, 26 березня 2017 18:11

Плавець Я.Денисенко став срібним призером Паралімпіади в Ріо

КИЇВ. 12 вересня. УНН. У стартовому запливі з плавання в рамках п’ятого змагального дня 15-х Паралімпійських ігор Україна поповнила багаж здобутих нагород, інформує УНН.

На дистанції 400 метрів класу S13 (учасники з вадами зору) Ярослав Денисенко посів друге місце та виборов срібну медаль — 3:58,78 секунди.

Тріумфував у запливі білорус Ігор Бокі для котрого це вже третя золота нагорода на Іграх в Ріо.

Натомість ще один українець Дмитро Чуфаров фінішував 4-м після узбека Дмитра Хорліна.

Зазначимо, що обидва українські плавці вже вигравали медалі Ігор в Ріо: Я.Денисенко — “срібло”, а Д.Чуфаров — “бронзу”.

Нагадаємо, що ця медаль стала для українців 6-ю виграною протягом п’ятого ігрового дня турніру в Бразилії.