Неділя, 17 грудня 2017 06:12

Скарбничка України поповнилася 56 нагородою Паралімпійських ігор

КИЇВ. 13 вересня. УНН. У другому запливі п’ятого дня в рамках Паралімпійського турніру в Ріо-де-Жанейро уродженка України Анна Стеценко потрапила до медального подіуму, повідомляє УНН.

У змаганнях категорії S13 серед плавчинь протяжністю 400 метрів вільним стилем українка А.Стеценко подолала дистанцію із другим часом (4:24,18 секунди) і стала срібною призеркою турніру.

Переможницею у даній змагальній програмі стала американка Ребекка Мейерс (4:19,59) для якої це вже третє “золото” у виступах в Бразилії.

Варто зазначити, що п’єдестал пошани замкнула іспанка Едо Белтран.

Нагадаємо, що на рахунку українських спортсменів у Ріо значиться 56 медалей: 21 “золото”, 16 “срібних” та 19 бронзових призів.

Як повідомляв УНН, раніше автором срібної медалі у плаванні став Ярослав Денисенко.