Неділя, 11 грудня 2016 15:50

Сімома матчами стартував груповий етап Ліги чемпіонів

КИЇВ. 14 вересня. УНН. У рамках стартового туру першого ігрового дня групового етапу Ліги чемпіонів відбулися сім зустрічей, передає УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Одним із центральних протистоянь вечора стала зустріч “Парі Сен-Жермен” та “Арсеналу” у групі А — 1:1

Едінсон Кавані забив перший гол цієї Ліги чемпіонів УЄФА (1 хвилина матчу), а потім не реалізував з півдюжини моментів, за що парижани були покарані. Покарав їх Алексіс Санчес, котрий підстеріг м’яч після відскоку.

В іншій грі квартету “Базель” і “Лудогорець” не виявили переможця — 1:1.

Група В: “Барселона” — “Селтік” 7:0
“Барселона” розпочала новий розіграш найпрестижнішого єврокубку з семи м’ячів у ворота “Селтіка”, три з яких на рахунку Ліонеля Мессі. Це найбільша перемога “синьо-гранатових” в Лізі чемпіонів, а аргентинець оформив вже шостий хет-трик в цьому турнірі.

Група D: “Баварія” — “Ростов” 5:0
Господарі з Мюнхену із перших хвилин заволоділи ініціативою, багато атакували, били по воротах і заслужено перемогли з великим рахунком. До перерви відзначилися Роберт Левандовскі з пенальті і Томас Мюллер, а в другому таймі дубль зробив Йосуа Кімміх, який забив свої перші голи в Лізі чемпіонів. Остаточний результат на 90-й хвилині встановив Хуан Бернат.

“ПСВ” — “Атлетіко” 0:1
“Атлетіко” не показав найкращої гри, але свій рідкісний момент реалізував і почав груповий етап з перемоги. Ейндховенці ж можуть звинувачувати тільки себе. Нагод забити у господарів було достатньо, а пенальті забивати вони були просто зобов’язані.

Повідомляється, що матч квартету С “Манчестер Сіті” — “Боруссія” Менхенгладбах був відкладений через негоду. Поєдинок пройде в 14-го вересня.

Як повідомляв УНН, у поєдинку групи В “Динамо” у Києві зазнало поразки від віце-чемпіона Італії “Наполі” 1:2.