Середа, 28 вересня 2016 23:29

"Волинь" та "Олександрія" зіграли внічию у восьмому турі УПЛ

КИЇВ. 18 вересня. УНН. Другий ігровий день восьмого туру футбольного чемпіонату України Ліга Парі-Матч розпочався матчем у Луцьку. Господарі поля “Авангард” звели внічию зустріч проти “Олександрії”, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФК “Волинь”.

Гольова атака вийшла на 27 хвилині за участі “хрестоносців” — Чепелюк із місця правого інсайду віддав в центр Логінову, Сергій в дотик відправив у прорив Дудіка, Артем сильно прострелив у центр, де першим на лінії воротарського був Петров — 1:0. Впродовж тайму щонайменше тричі гості “пробачили” господарів за помилки в захисті, але не зуміли зрівняти рахунок до перерви.

На 60 хвилині “Волинь” могла подвоїти перевагу, але вихід 4-х в 2 гравців гостей не завершився результативною дією. Натомість на четвертій доданій хвилині баталії пас Яремчука в дотик у штрафну знайшов Полярусу, котрий із кількох метрів розстріляв ворота Кичака — 1:1.

Таким чином, “Олександрія” із 10 очками посідає 7-ме місце турнірної таблиці УПЛ, а “Волинь” на передостанній 11-й — 5 пунктів.

“Волинь”: Кичак — Романюк, Горопевшек, Шабанов, Логінов — Чепелюк (Задерецький, 76), Герасимюк (к) — Хомченко, Дудік (Никитюк А., 88), Мемешев — Петров.

ФК “Олександрія”: Новак — Огіря (Пономар, 64), Леонов (Полярус, 74), Яремчук, Цуріков, Запорожан (к), Гітченко (Басов, 37), Грицук, Чеботаєв, Шендрік, Старенький.