Вівторок, 27 вересня 2016 01:26

“Шахтар” одержав мінімальну звитягу над “Ворсклою”

КИЇВ. 18 вересня. УНН. В одному із останніх ігор 8-го туру української Прем’єр-ліги “Шахтар” зіграв на виїзді з полтавською “Ворсклою”. Про це повідомляє прес-службу “гірників”, передає УНН.

“Помаранчево-чорні” досить легко впоралися зі стартовою навалою господарів і, взявши м’яч під свій контроль, перевели гру на чужу половину поля. Попри це моменти підопічні Паулу Фонсеки не зуміли втілити у бодай забитий гол в перші 45 хвилини зустрічі.

На 54-й хвилині “оранжево-чорні” таки відкрили рахунок. Затяжну атаку гостей завершив влучним ударом у ближній кут Тайсон.

Одразу ж завдяки індивідуальним діям Марлоса донеччани цілком могли збільшити перевагу в рахунку. В першому випадку з ударом бразильця насилу впорався Дмитро Непогодов, а в другому — м’яч із порожніх воріт вибив Санжар Турсунов.

Повідомляється, що полтавчани намагалися врятувати гру, проте оборона й Андрій Пятов діяли безпомилково — 1:0 на користь лідера чемпіонату “Шахтаря” (22 очки).

Нагадаємо, що наступний поєдинок “гірники” проведуть у Львові 24 вересня. В межах 9-го туру Прем’єр-ліги “Шахтар” прийматиме “Волинь”. Початок зустрічі о 17:00. Натомість “Ворскла” в гостях протистоятиме “Зорю”.