Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 19 червня 2018 04:38
Новини: Політика
36255

Кабмін встановив для держслужбовців найвищого рангу премію до 100% від окладу

Кабмін встановив для держслужбовців найвищого рангу премію до 100% від окладу

КИЇВ. 20 вересня. УНН. Кабінет міністрів України визначив механізм встановлення та погодження розміру премії державним службовцям, які займають посади державної служби категорії "А" та призначаються Кабінетом міністрів України. Про це йдеться у постанові КМУ від 14 вересня 2016 року №624, передає УНН.

"Установити премію за результатами оцінювання службової діяльності та місячну або квартальну премію державним службовцям, які займають посади державної служби категорії "А" та призначаються Кабінетом міністрів України, у розмірі до 100 відсотків посадового окладу", - йдеться у документі.

Постановою передбачається, що визначення розміру премії державним секретарям міністерств (заступникам міністрів - керівникам апаратів) здійснюється керівником державної служби в державному органі за поданням члена уряду, який очолює міністерство, та погодженням з міністром Кабінету міністрів України.

Керівникам центральних органів виконавчої влади, які не є членами Кабінету міністрів України, діяльність яких спрямовується і координується безпосередньо Кабінетом міністрів України, - керівником державної служби цього державного органу за поданням міністра Кабінету міністрів України та погодженням з першим віце-прем'єр-міністром України, керівникам центральних органів виконавчої влади, які не є членами Кабінету міністрів України, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом міністрів України через відповідних членів Кабінету міністрів України, та їх заступникам здійснюється керівником державної служби відповідного державного органу за погодженням з міністром, який спрямовує та координує діяльність центрального органу виконавчої влади.

Подання про встановлення премії головам обласних, Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій розглядає Кабінет міністрів України для внесення віце-прем'єр-міністром України згідно з розподілом повноважень відповідних пропозицій суб'єкту призначення; обласні, Київська і Севастопольська міські державні адміністрації розглядають подання районних, районних у містах Києві і Севастополі державних адміністрацій про встановлення премії головам районних, районних у містах Києві і Севастополі державних адміністрацій для внесення пропозицій суб'єкту призначення щодо визначення її розміру.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...