Субота, 10 грудня 2016 11:00

“Челсі” в додатковий час переміг “Лестер” в рамках Кубка Футбольної ліги Англії

КИЇВ. 21 вересня. УНН. В 1/16 фіналу Кубка Футбольної ліги Англії зійшлися два представники англійської Прем’єр-ліги — чинний чемпіон країни “Лестер” на арені “Кінг Павер” приймав лондонський “Челсі”, повідомляє УНН з посиланням на сайти команд.

Вже на 34 хвилині зустрічі “лиси” повели у рахунку 2:0 завдяки дублю японця Сіндзі Окадзакі — в обох моментах голи відбулися через помилки польових гравців “аристократів”. Однак в компенсований арбітром час першого тайму Гері Кейхілл залишився без опіки захисників після подачі кутового від Фабрегаса та переправив м’яч у сітку воріт 2:1.

На початку наступного відрізку гри Аспілікуета оформив ефектний гол з льоту ударом з-за меж карного майданчику. Таким чином, доля путівки в 1/8 вирішувалася в двох екстра-таймах, де іспанець Сеск Фабрегас зумів забити двічі та принести перемогу 4:2 “Челсі”.

Серед інших результатів 1/16 фіналу варто відзначити крупні перемоги “Арсенала” над “Ноттінгем Форест” 4:0 і “Ліверпуля” над “Дербі Каунті” 3:0, а також звитяги “Ньюкасла”, “Норвіча”, “Редінга”, “Лідса” і “Престона”.