Понеділок, 05 грудня 2016 18:41

"Кременчук" завдав першої в сезоні поразки ХК "Донбас"

КИЇВ. 21 вересня. УНН. У Кременчуці відбувся центральний матч 4-го туру Української хокейної ліги між місцевим “Кременчуком” і донецьким “Донбасом”. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу команди з міста Дружківка.

Поєдинок повністю виправдав статус головної події ігрового туру. Команди з перших хвилин взяли високий темп, по черзі створюючи небезпечні моменти біля воріт суперника. Втім, впевнена гра голкіперів не дозволила командам відкрити рахунок в першому періоді.

Першими змінили рахунок на табло господарі. Після кидка Коренчуком шайба спочатку потрапила в штангу, а потім від спини Царєгородцева залетіла в сітку воріт. “Донбас” зміг відігратися зусиллями Захарова, який першим розібрався в штовханині на “п’ятачку” “Кременчука”, вразивши незахищений кут воріт Захарченко.

У заключному періоді Коваленя зміг закинути швидку шайбу, на яку “Донбас” так і не зумів відповісти.

Таким чином, донеччани втратили перші очки в чемпіонаті. Наразі у команди Анатолія Степанищева 9 пунктів. “Кременчук” з 7-ма балами посідає 3-тю сходинку.

Відзначимо, що в іншій баталії київський “Дженералз” мінімально виграв в гостях у “Білого Барсу” 3:2 та наздогнав у таблиці турніру “Донбас” — 9 очок.

Додамо, що завтра 4-й тур завершиться зустріччю “Кривбас” — “Витязь”.