Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 25 квітня 2017 07:41
youtube
Новини: Політика

ВР збирається змінити порядок набуття повноважень головами місцевих рад

КИЇВ. 22 вересня. УНН. Верховна Рада має намір змінити порядок набуття повноважень сільськими, селищними, міськими головами. За ухвалення у першому читанні відповідного законопроекту проголосували 243 народних депутатів, передає кореспондент УНН.

Законопроектом пропонується внести зміни до законодавства, згідно з якими оголошення відповідною виборчою комісією на пленарному засіданні ради рішення про обрання має відбутися після реєстрації новообраного сільського, селищного, міського голови.

За умови нереєстрації вказаних посадових осіб відповідною територіальною виборчою комісією на час проведення першої сесії, рада обирає тимчасову президію з числа депутатів ради у кількості трьох-п'яти осіб. Члени тимчасової президії почергово головують на пленарних засіданнях ради до обрання секретаря ради. З часу обрання секретаря ради він головує на пленарних засіданнях ради.

Законопроектом також вносяться зміни до частини 3 статті 89 закону "Про місцеві вибори", згідно з якими відповідна територіальна виборча комісія приймає рішення про проведення реєстрації новообраного сільського, селищного, міського голови, а у випадку бездіяльності щодо цього питання вказаної комісії передбачається прийняття такого рішення Центральною виборчою комісією.

Джерело: УНН
Loading...
Loading...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...