Понеділок, 26 вересня 2016 18:36

Р.Безус відзначився дебютним голом у складі ФК "Сент-Труйден"

КИЇВ. 22 вересня. УНН. Український екс-півзахисник "Дніпра" Роман Безус забив перший м'яч за бельгійський ФК "Сент-Труйден", передає УНН з посиланням на сайт клубу з Бельгії.

Наш співвітчизник з'явився зі стартових хвилин своєї команди в поєдинку 1/16 фіналу Кубка Бельгії проти колективу четвертого бельгійського дивізіону "Харелбеке".

Гол Р.Безуса стався на 10-й хвилині і був другим у зустрічі. Всього 25-річний гравець провів на полі півтора тайми, а його клуб святкував перемогу 6:1.

Нагадаємо, що Р.Безус перейшов в "Сент-Труйден" в останнє трансферне вікно на правах вільного агента.

Додамо також, в активі уродженця Кременчука, який зіграв 19 ігор за збірну України, 8 проведених матчів за бельгійський клуб.

Як повідомляв УНН, українець Д.Олійник приніс нічию ФК "Дармштадт".