Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Четвер, 23 березня 2017 18:46
youtube

Оператори лотерей не зможуть підтримувати культуру при існуючому податковому навантаженні - експерт

Оператори лотерей не зможуть підтримувати культуру при існуючому податковому навантаженні - експерт

КИЇВ. 23 вересня. УНН. Прийняття Верховною Радою України законопроекту про підтримку кінематографії за рахунок лотерей цілком відповідає світовій практиці. Проте спочатку необхідно скасувати надмірне податкове навантаження операторів лотерей, інакше виконання закону буде неможливе. Про це в коментарі УНН повідомила експерт у сфері грального бізнесу Зоряна Топорецька.

“Cама ініціатива дуже непогана. Я так розумію, що взяли за основу європейський досвід. У Європі, в Італії наприклад, так фінансується кіно, в Австралії практично вся кінематографія фінансується за рахунок лотерей і там дійсно ці відрахування передбачені.

Однак, доцільно було б для операторів лотерей знизити податкове навантаження і дійсно зробити такі цільові відрахування, в тому числі на підтримку кінематографії, чи на лікування онкохворих дітей, на підтримку культури - на різні цілі.

Але знову ж таки, це потрібно робити у комплексі зі змінами до податкового законодавства. Тому що, якщо буде така ситуація як зараз, то оператор мало того, що платить великі податки, то він ще додатково буде платити відрахування на розвиток кіно –це буде взагалі непосильно для оператора”, - пояснила вона.

Крім того, на її переконання, операторам лотерей варто було б спочатку видати нові ліцензії, яких вони очікують від Мінфіну не перший рік.

“У нас зараз оператори працюють на підставі перехідних положень закону про державні лотереї. Але знову ж таки, вони так працюють через бездіяльність Мінфіну, бо Мінфін не розробляє підзаконні акти, які повинен був розробити впродовж 3 місяців, а вже пройшло 4 роки. Мінфін саботує видачу ліцензій», - наголосила З.Топорецька.

Джерело: УНН
Loading...
Loading...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...