середа, 26 липня 2017 р.09:21

"Арсенал" з різницею у три м’ячі завдав поразки "Челсі"

КИЇВ. 24 вересня. УНН. У поєдинку шостого туру англійської Прем’єр-ліги у дербі зійшлися два лондонських клуби — “Арсенал” Арсена Венгера приймав “Челсі” під керівництвом італійця Антоніо Конте, повідомляє УНН.

Долю протистояння було вирішено ще у першому таймі. На 11 хвилині грубу помилку здійснив захисник “аристократів” Гері Кейхілл, який на рівному місті віддав володіння м’ячем чилійцю Алексісу Санчесу, котрий реалізував вихід віч-на-віч з Тібо Куртуа.

Вже через три хвилини підопічні А.Венгера ще раз скористалися похибкою у захисті опонентів — простріл Беллеріна завершив Тео Уолкотт — 2:0.

“Челсі” відповіли небезпечний ударом екс-гравця “Шахтаря” Вілліана — м’яч пройшов біля самісінької стійки. Натомість на 40-й хвилині “каноніри” створили шедевральний гол — контратаку Санчеса і Озіла завершив останній — 3:0.

Серед інших результатів 6-го туру варто відзначити перемогу “Манчестер Юнайтед” над чемпіоном Англії “Лестером” 4:1 та продовження виграшної серії лідера змагань “Манчестер Сіті” — гостьова звитяга над “Суонсі” 3:1.

Нагадаємо, що у турнірній таблиці “Арсенал” із 13 пунктами вийшов на 3-й щабель, “Челсі” має на 3 бали менше і займає 8-й рядок.