Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Субота, 21 квітня 2018 13:22
Новини: Політика
22560

Українські науковці презентували губернаторам областей покроковий інструмент децентралізації в Україні

Українські науковці презентували губернаторам областей покроковий інструмент децентралізації в Україні

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Колективні монографії "Місцеве самоврядування в Україні: Євроінтеграційний шлях" і "Місцеве самоврядування в умовах децентралізації влади в Україні", в яких зібрані досвід, знання, бачення ситуації співавторів, а також міжнародні приклади процесів розвитку місцевого самоврядування, були презентовані губернаторам областей і політикам країни, передає кореспондент УНН.

"У двох виданнях колективної монографії, автори видання розглядають наукові, теоретико-методологічні та концептуальні засади місцевого самоврядування, а також історію становлення місцевого самоврядування в Україні.

Особливу увагу ми приділили процесам трансформації влади в умовах реалізації основних засад децентралізації. Тут, зокрема, йдеться і про участь владних інститутів у реформуванні територіальних громад і про побудову перехідного процесу. Головне, на переконання авторів, - все це має ґрунтуватися на демократичних принципах. Всі вони окреслені і чітко визначені. Одним з таких принципів, наприклад, є організація самоконтролю.

Значну увагу було приділено ролі місцевих виборів і формуванню проектного менеджменту.

Ми презентували наші видання губернаторам областей України, а також політикам, які сьогодні відповідальні за початок та організацію процесів децентралізації в країні.

Ми, насправді, сподіваємося, що колективна праця фахівців в сфері державного управління та місцевого самоврядування, обов'язково принесе користь і допоможе уникнути глобальних помилок на тому шляху, який обрала Україна", - зазначив доктор наук з державного самоврядування, професор Руслан Плющ, під редакцією якого вийшли колективні монографії.

У створенні колективної монографії взяли участь близько 50 професорів, ректорів, докторів наук і аспірантів в сфері державного управління та місцевого самоврядування з провідних ВНЗ і наукових установ України.

Нагадаємо, раніше видання вже були презентовані в рамках XVII виставки-форуму "Українська книга на Одещині", яка проходила 20-22 травня в м. Одеса.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...