четвер, 19 жовтня 2017 р.11:38

ФК "Зоря" з мінімальним рахунком поступилася "Манчестер Юнайтед"

ФК

КИЇВ. 30 вересня. УНН. Луганська “Зоря” у рамках Ліги Європи не змогла перемогти у матчі з “Манчестер Юнайтед”. Протистояння закінчилося з рахунком 1-0 на користь англійської команди, єдиний гол забив Златан Ібрагімович на 69 хвилині матчу, передає УНН.

“Ман Ю” очікувано багато володів м’ячем. Але команда Юрія Вернидуба зуміла тримати суперника на достатній відстані від своїх воріт.

У першому таймі після подачі стандарту, а саме кутового, м’яч прилетів на правий край штрафного до Маркуса Рашфорду, який сильно пробив і влучив у поперечину.

У другому таймі “Зоря” мала кілька можливостей забити. Найнебезпечніший момент був у Пауліньйо, коли з його ударом з лінії штрафного насилу впорався Серхіо Ромеро. А от воротар Олексій Шевченко з ударом Златана Ібрагімовича головою не зміг впоратися.

Як повідомляв УНН, На Old Trafford манкуніанці прийматимуть “Зорю”, яка вперше за свою історію грає у груповому етапі єврокубків