середа, 18 жовтня 2017 р.04:22

"Дніпро" з розгромним рахунком 1:4 поступився ФК "Олександрія"

КИЇВ. 1 жовтня. УНН. Десятий тур чемпіонату України з футболу Ліга Парі-Матч продовжився грою “Дніпра” та “Олександрії”, котрі провели матч на “Дніпро-Арені”, інформує УНН з посиланням на сайт УПЛ.

Підсумком першого тайму була зафіксована крупна перевага гостей — 0:3. На 11 хвилині відзначився Віталій Пономар, через 5 хвилин результат подвоїв Роман Яремчук і ще одного разу забив Станіслав Микицей, практично знявши питання щодо переможця зустрічі.

У другій частині гри Роман Яремчук оформив дубль, а Владислав Кочергін провів лише гол-престижу для дніпрян — 1:4.

Відзначимо, що “Дніпру” не могли допомогти травмовані Сергій Кравченко і Валерій Лучкевич. Натомість через пошкодження матч пропускали гравці “Олександрії” Павло Мягков і Юрій Путраш, а також, не зумів допомогти колективу дискваліфікований Сергій Старенький.

Нагадаємо, що в історії протистоянь цих клубів це лише друга перемога “Олександрії”, вісім зустрічей завершувалися тріумфом для “Дніпра” і три зводилися у нічию.