Вівторок, 30 травня 2017 12:42

"Олімпік" у Полтаві вирвав перемогу над "Ворсклою"

КИЇВ. 1 жовтня. УНН. Полтавська “Ворскла” зазнала домашньої поразки 1:2 від донецького ФК “Олімпік” в рамках десятого туру Української Прем’єр-ліги, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФК “Ворскла”.

“Олімпік” організував серію стандартів біля воріт “Ворскли” у першому таймі. Зокрема, підопічні Романа Санжара подали три поспіль кутових, але оборона господарів діяла надійно. Полтавці відповіли більш гостро. Артур Загорулько вийшов сам-на-сам с воротарем суперників, але не зміг скористатися моментом сповна.

Під кінець тайму ініціатива перейшла до “Ворскли”. Кутовий, захисники виносять м’яча зі штрафного, атака другим темпом, удар Скляра, повз ворота. Згодом, Дмитро Непогодов зовнішньою стороною стопи “вирізав” футбольний снаряд під дальню стійку — 0:1.

Полтавці швидко відігралися. Санжар Турсунов подав з кутового і Володимир Чеснаков відновив паритет у поєдинку перед самою перервою — 1:1.

“Олімпік” зміг вийти вперед тільки під завершення гри. Затяжна атака закінчилася тим, що півзахисник Сергій Шестаков із вигідної позиції відправив м’яч у ворота Д.Непогодова — 1:2.

Полтавці намагалися відігратися так само швидко, як і в першому таймі, створивши кілька небезпечних моментів, та усі спроби відігратися були марними.

Нагадаємо, що команди перед цим туром були сусідами турнірної таблиці, але різниця між колективами наразі зросла до чотирьох очок — “Олімпік” 16 балів і шосте місце, “Ворскла” — сьому позицію при 12 пунктах.