Пʼятниця, 24 березня 2017 11:03

ХК "Кременчук" переміг одного із лідерів УХЛ "Дженералз"

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Хокеїсти київського "Дженералз" на льоду в Білій Церкві зазнали домашньої поразки з результатом 2:3 у зустрічі сьомого туру Української хокейної ліги проти "Кременчука", інформує УНН з посиланням на сайт турніру.

Відкрити рахунок вдалося номінальним господарям - чисельну більшість як по нотах розіграли Лялька і Басков. Перший - асистував, другий - забивав.

Відповісти "Дженералз" в аналогічному стилі "Кременчук" міг, як мінімум, двічі на старті другого періоду. Однак, двічі граючи в форматі "5 на 3" так і не зміг матеріалізувати кількість в якість. І багато в чому завдяки самовідданій грі захисників киян.

Зрівняти рахунок команді Дмитра Підгурського вдалося лише після півгодини гри - Кузьмик реалізував можливість, надану йому білорусом Максимом Слишем і Коренчуком. Правда, рівність на табло зберігалося трохи більше хвилини.

Ципнятов прорвався до воріт і в падінні зумів зробити пас Безуглому, який в дотик вдруге в матчі засмутив воротаря збірної України Едуарда Захарченко. Незабаром кияни отримали можливість подвоїти свою перевагу, але Ципнятов не зумів переграти воротаря, виконуючи буліт.

Надалі двічі спрацювало правило "не забиваєш ти, забивають тобі". Спочатку після кидка Ігнатенко шайба рикошетом від коника Кічи влетіла у ворота. А потім результативно на добиванні зіграв Коренчук – 2:3.

Нагадаємо, що у першому колі "Кременчук" вдома поступився "Дженералз" 1:3.

Додамо також, у турнірній таблиці більшість команд розмістилися дуже щільно – "Дженералз" і "Кривбас" мають по 14 пунктів, у "Кременчука" і "Донбаса" по 13 балів, але донеччани мають гру в запасі.