Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Середа, 20 червня 2018 18:45
11775

Більше 3 тис. потерпілих від насильства жінок отримали допомогу від проекту ЄС

Більше 3 тис. потерпілих від насильства жінок отримали допомогу від проекту ЄС

КИЇВ. 6 жовтня. УНН. У рамках проекту ЄС "Свобода від насильства: покращення доступу до соціальних послуг в Україні" протягом року 3100 потерпілих від насильства жінок у Києві та чотирьох областях отримали кваліфіковану соціально-психологічну допомогу. Про це на презентації спільного проекту Представництва ЄС в Україні, Міністерства соціальної політики та Міжнародного благодійного фонду "Українська фундація громадського здоров'я" повідомила виконавчий директор УФГЗ Галина Скіпальська, передає кореспондент УНН.

"Чотири громадські організації з Одеси, Херсону, Полтави та Вінниці отримали фінансування для налагодження міжвідомчої взаємодії та робочих груп з протидії насильству щодо жінок та в сім'ї. Зараз ці організації надають допомогу потерпілим та особам, які вчинили насильство. Як результат, протягом року 3100 потерпілих від насильства жінок у Києві та чотирьох областях отримали кваліфіковану соціально-психологічну допомогу", - сказала вона.

У рамках проекту було проведено навчання для фахівців державних і громадських організацій з міжвідомчої взаємодії та протидії насильству щодо жінок (в сім'ї та стосунках з партнером) в 11 регіонах України та м.Києві, надано субгранти місцевим громадським організаціям на запровадження протоколу міжвідомчої взаємодії та покращення системи надання послуг жінкам в 4 регіонах України, реалізується модель міжвідомчої співпраці в 3-х районах м.Києва.

Крім допомоги потерпілим від насильства жінкам, проект проводить корекційну програму для чоловіків. Програма допомагає керувати гнівом, вчить вирішувати конфлікти без насильства. У рамках проекту була налагоджена система співпраці між соціальними службами, медиками та поліцією. Проводяться спеціальні тренінги для правоохоронців та працівників соцслужб.

За статистикою, переважають звернення жінок віковою категорією від 22 до 35 років. Більшість звертаються по допомогу через психологічне насилля партнерів, іноді родичів.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на паблік-чат УНН у Viber та канал новин у Telegram
Загрузка...
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...