Неділя, 11 грудня 2016 15:57

Україна двічі забила Туреччині у першому таймі

КИЇВ. 6 жовтня. УНН. Завершився перший тайм другого туру відбіркового циклу чемпіонату світу-2018 у групі І між збірними Туреччини і України. Підопічні Андрія Шевченка вийшли переможцями – 2:1, передає УНН.

На 24 і 27 хвилині українці двічі відправили м’яч у сітку воріт Туреччини. Спочатку Андрій Ярмоленко реалізував пенальті, який заробив Артем Кравець, а згодом вже сам нападник іспанської "Гранади" (А.Кравець) подвоїв результат.

Однак у додатковий час українці пропустили гол "у роздягальню" від Туфана - 2:1.

Команди провели перші 45 хвилин в таких складах:

Туреччина - Бабаджан – Озбайракли, Балта, Топрак, Тосун, Чалханоглу, Унал, Топал (к), Туфан, Еркін, Мор.

Україна - Пятов – Бутко, Соболь, Кучер (к), Степаненко, Ярмоленко, Коноплянка, Кравець, Ордець, Коваленко, Зінченко.

Варто відзначити, що на арені в місті Коньї аншлаг – на поєдинку присутні 41 тисяча уболівальників, серед яких 250 українців.

Нагадаємо, що Україна не перемагала в останніх п’яти офіційних матчах, що є антирекордом в історії національної команди.