Пʼятниця, 09 грудня 2016 15:31

БК "Хімік" продовжив переможну серію в Суперлізі Парі-Матч

КИЇВ. 7 жовтня. УНН. У центральному поєдинку третього туру Суперліги Парі-Матч чинний чемпіон України южненський "Хімік"на власному паркеті здобув перемогу над бронзовим призером змагань "Кривбасом", повідомляє кореспондент УНН.

За підсумком першої половини господарі оформили гандикап у вигляді 10 очок – 37:27. Проте в середині третьої чверті при рахунку 50:40, гравці з Кривого Рогу здійснили затяжний ривок до кінця 10-хвилинки – вирішальну чверть колективи розпочинали з-за паритету 52:52. Початок наступного відрізку також залишився за "Кривбасом", тому при рахунку 53:60 тренер южненців Віталій Степанов взяв тайм-аут.

Перерва допомогла чинному чемпіонові України – справжній бенефіс продемонстрував американський розігруючий захисник Джеймі Сміт, який приніс клубу 11 підряд очок та допоміг своїм партнерам перемогти 76:62.

Статистика: "Хімік" – Сміт 25 очок + 5 підбирань + 4 передачі, Петров 15 + 7 підбирань, "Кривбас" – Попов 15 + 4 перехоплення, Тихонов 12, Мальчевський 10.

Варто відзначити, що у другій половині гри баскетболіст збірної України "Хіміка" Володимир Конєв та його партнер Олександр Бєліков отримали травми і не зуміли закінчити зустріч.

Таким чином, "Хімік" має серію з трьох підряд перемог, у "Кривбаса" 1 звитяга при 2-х поразках.