Неділя, 04 грудня 2016 18:27

Відбір на чемпіонат світу-2018: розгромні перемоги Португалії, Бельгії та Франції

КИЇВ. 8 жовтня. УНН. В рамках європейської кваліфікації на чемпіонат світу 2018 року було зіграно 9 матчів другого туру - по три в групах А, В і H, повідомляє УНН з посиланням на сайт УЄФА.

Франція - Болгарія 4:1 - болгари очолювали групу А після першого туру і швидко повели в рахунку - Михайло Александров вже на шостій хвилині реалізував пенальті. Французи відповіли точними ударами Кевіна Гамейро і Дімітрі Пайєта, які забили по голу з різницею всього в чотири хвилини, а незадовго до перерви відзначився ще й Антуан Грізманн. Саме він у другому таймі забезпечив гольовою передачею свого напарника по "Атлетіко" К.Гамейро, який встановив остаточний результат.

Результати других баталій секстету А:

Люксембург - Швеція 0:1

Нідерланди - Білорусь 4:1.

Португалія - Андорра 6:0 - Кріштіану Роналду забив два голи в ході перших чотирьох хвилин протистояння у групі В, позначивши серйозні наміри португальців після поразки в Швейцарії. Згодом форвард "Реала" вперше зробив покер в матчі за збірну. Ще по голу на рахунку Жоау Канселу і Андре Сілви.

Угорщина - Швейцарія 2:3

Латвія – Фарерські острови 0:2.

Центральне протистояння групи Н Бельгія – Боснія і Герцеговина завершилося на користь господарів 4:0. Обидві команди впевнено виграли свої перші ігри, але в цій зустрічі справжньої боротьби не вийшло. Бельгія чотири рази засмутила оборону і воротаря суперників. Все почалося з автоголу Еміра Спахича, а потім ворота боснійців вразили Еден Азар, Тобі Алдервейрелд та Ромелу Лукаку.

Естонія - Гібралтар 4:0

Греція - Кіпр 2:0.

Нагадаємо, що збірна України зіграла у результативну нічию 2:2 із Туреччиною маючи перевагу у рахунку в два м’ячі.