Неділя, 04 грудня 2016 20:23

"Кременчук" і "Дженералз" здобули перемоги в дев'ятому турі УХЛ

КИЇВ. 9 жовтня. УНН. В рамках 9-го туру Української хокейної ліги відбулися два поєдинки в яких тріумфували хокеїсти "Кременчука" і "київського "Дженералз", передає УНН з посиланням на прес-служби команд.

Спочатку на льоду Білої Церкви хокеїсти "Білого Барсу" зазнали поразки від столичного "Дженералз" 2:5.

У період з 50-ї по 56-у хвилину команда Вадима Шахрайчука чотири рази вразила ворота суперника, продовживши програшну серію білоцерківців до восьми матчів поспіль.

Відзначимо, що відразу двоє хокеїстів "Дженералз" набрали в матчі за три очки - Всеволод Мушніков (1 + 2) і Олексій Басков (0 + 3).

У другому поєдинку ігрового вечору криворізький "Кривбас" вирвав перемогу у Харкові над тамтешнім "Витязем" 3:4.

Рівна боротьба тривала всі три періоди. Команди обмінялися забитими шайбами у першій 20-хвилинці, потім в другій. А ось в заключному відрізку на один гол "Витязя" команда Олександра Куликова відповіла двома. Переможний момент реалізував Кирило Катрич, який в меншості реалізував передачу Олександра Селянина.

Нагадаємо, що становище клубів у верхній частині турнірної таблиці виглядає щільним – по 17 очок мають "Дженералз" і "Кривбас", на 1 пункт відстає "Кременчук".

Додамо, що 13 балів у скарбничці чинного чемпіону "Донбасу", але команда Анатолія Степанищева має 2 гри в запасі.