Неділя, 04 грудня 2016 20:21

ХК "Донбас" переміг "Кременчук" у завершальному матчі дев'ятого туру УХЛ

КИЇВ. 10 жовтня. УНН. У Дружківці відбувся центральний і водночас завершальний матч дев’ятого туру Української хокейної ліги між донецьким “Донбасом” і ХК “Кременчук”. Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт організації.

Обидві команди до очного протистояння підійшли не в оптимальних складах, якщо у “Донбасу” з різних причин не могли грати відразу шість хокеїстів, то головною втратою “Кременчука” залишався дискваліфікований захисник Володимир Романенко — капітан команди.

Старт баталії вийшов досить сумбурним. Першим відчути ритм матчу зміг “Донбас”. Підопічні Анатолія Степанищева заволоділи ініціативою, і вже на дев’ятій хвилині Микита Буценко результативно завершив технічну комбінацію Нікіфорова і Благого, який набрав свій перший бал за донеччан.

Другий період проходив у рівній боротьбі, за винятком того, що гості часто порушували правила, а “Донбас” уникав вилучень. Реалізувати більшість у другій 20-хвилинці “червоно-біло-чорним” вдалося лише з третьої спроби, коли точним кидком від синьої лінії відзначився Всеволод Толстушко — 2:0.

У заключній третині гри “Кременчук” зміг повернути інтригу в матч завдяки голу Олександра Дегтярьова, однак за три хвилини до кінця поєдинку свій хокейний шедевр створив Денис Кочетков. Досвідчений форвард “Донбасу” допоміг в оборонні своїм партнерам у власній зоні, підхопив шайбу, і, обігравши чотирьох суперників, відправив її між щитків воротаря національної збірної України Едуарда Захарченка, встановивши остаточний рахунок — 3:1.

“Подвійне відчуття залишив після себе матч. Був шанс витягнути гру, але за кілька хвилин до кінця пропустили гол. Тому і поступилися. Думаю, що перший період ми провалили, а ось інші два — грали добре”, — визнав оборонець гостей Денис Ісаєнко.

Нагадаємо, що у турнірній таблиці команди зрівнялися — в обох клубів по 16 очок, що на 1 менше ніж у “Дженералз” і “Кривбасу”.