Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Вівторок, 16 січня 2018 22:14
Новини: Економіка

На Київщині пропонують запровадити податкові канікули для малого та середнього бізнесу

На Київщині пропонують запровадити податкові канікули для малого та середнього бізнесу

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Практику тимчасових податкових канікул для пожвавлення економічної діяльності підприємств ефективно використовують у всьому світі. Для Київської області таке адміністративне рішення було б найкращими виходом із економічної кризи. Про це заявив депутат Київської обласної ради Вячеслав Соболєв, передає УНН.

“Малий та середній бізнес у країнах світу, особливо європейських, вважається запобіжником економічних криз. Саме тому влада цих держав приділяє особливу увагу динаміці розвитку таких підприємств.

В Україні, на жаль, такі інструменти не є популярними, хоча з точки зору державного управління, вони виправдовують своє існування. Зараз держава витрачає шалені кошти на допомогу по безробіттю, субсидії та іншу соціальну підтримку. Лише в Київській області офіційно зареєстровано 14 тисяч безробітних, а це 25 млн грн щомісячних виплат лише по цій категорії населення.

При цьому, ми явно недооцінюємо потенціал наших підприємств, які замість оптимізації витрат шляхом скорочення співробітників та обсягів господарської діяльності, здатні самостійно подолати економічну кризу, працевлаштувати безробітних та загалом вивести регіон з кризи”, - наголосив він.

На переконання В.Соболєва, Київщина не тільки не втратить від таких економічних екпериментів, а й стане прикладом для інших регіонів.

“Безумовно, запроваджувати одночасно тимчасові податкові канікули по всій території України недоречно. Це буде надто велике навантаження на Державний та обласні бюджети. Разом з тим, почергове їх застосування в кожному регіоні, я впевнений, сприятиме економічному оздоровленню країни”, - резюмував В.Соболєв.

Джерело: УНН
Підписуйтесь на наш Telegram-канал аудіоновин та слухайте новини УНН щогодини

В тексті згадуються

загрузка...
Погода, Новости, загрузка...