Субота, 10 грудня 2016 07:05

Хокеїсти "Кривбасу" завдали поразки "Дженералз" і очолили УХЛ

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Центральний матч десятого туру УХЛ відбувся в Білій Церкві. В гості до “Дженералз” завітав “Кривбас”, повідомляє УНН з посиланням на прес-служби клубів.

Обидві команди перед очною зустріччю ділили лідерство в таблиці, тому важливість майбутнього поєдинку переоцінити було досить важко.

Перший період закінчився із рахунком 0:1 на користь гостей, однак в наступному відрізку кияни відзначилися трьома шайбами без відповіді — 3:1. Проте, заключний період виявився повною протилежністю із попереднім — 3 шайби закинули криворіжці та святкували перемогу 4:3.

Авторами закинутих шайб стали: 0:1 — Олександр Караульщук, 1:1 — Дмитро Толкунов, 2:1 — Всеволод Мушніков, 3:1 — Іван Ципнятов, 3:2 — Ігор Слюсар, 3:3 — Олександр Селянін, 3:4 — Сергій Магеров.

Нагадаємо, що “Кривбас” має 20 очок і з цим показником лідирує у чемпіонаті. “Дженералз” з 17 пунктами йдуть на другій сходинці.
Додамо, що 12 і 13 жовтня десятий тур чемпіонату продовжиться ще двома зустрічами.