Понеділок, 05 грудня 2016 14:24

"Будівельник" зазнав домашньої поразки від БК "Хімік"

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. П'ятий тур Суперліги Парі-Матч розпочався центральним протистоянням в якому дев'ятикратний чемпіон України "Будівельник" приймав лідера змагань "Хімік" з Южного, повідомляє кореспондент УНН.

При рахунку 7:5 на користь "будівелів", опоненти відзначилися ривком 7:0 та пішли на першу перерву за переваги 20:17.

Лідером киян в першому проміжку став 35-річний Артур Дроздов, котрий проводив другий поєдинок у нинішньому сезоні – 8 очок.

На початку другої чверті активізувався захисник столичного клубу Генрі Дугат та новачок колективу Руслан Отверченко, але южненці були переконливішими у грі на чужому кільці та мали перевагу перед 3-ю чвертю 31:38.

Вирішальним відрізком став 3-й в якому лідерські якості продемонстрував розігруючий "Хіміка" Джеймі Сміт – 47:68. У четвертій чверті господарям не вдалося нав’язати боротьбу візаві, а через перебір фолів не змогли дограти зустріч Михайло Анісімов та Віталій Зотов. Як результат поразка столичних баскетболістів 62:83.

Найрезультативнішими гравцями матчу стали у "Будівельника" Дугат і Дроздов по 15 очок, Отверченко 13, у "Хіміка" Сміт і Антіпов по 18, Петров 14.

Зазначимо, що через травму у киян пропускав зустріч Павло Крутоус, а у южненців баскетболісти збірної України Олександр Рябчук та Володимир Конєв.

Додамо, що в паралельній грі одеська "БІПА" завдяки триочковому влучанню з сиреною американця Фандербурка завоювала першу звитягу в сезоні, вирвавши гостьову перемогу у "Черкаських Мавп" 81:78.