Субота, 03 грудня 2016 06:41

ХК "Донбас" розгромив ХК "Білий Барс" з результатом 8:0

КИЇВ. 13 жовтня. УНН. Вдруге в поточному чемпіонаті Української хокейної ліги “Донбас” обіграв “Білий Барс” з розгромним “сухим” рахунком — 8:0. Про це інформує УНН з посиланням на прес-службу ХК “Донбас”.

Вже на другій хвилині донеччани змінили цифри на табло, коли Павло Большаков замкнув розіграш Егора Єгорова і Павла Тарана. Незабаром подвоїв перевагу гостей Ярослав Свищев, потім двічі воротаря господарів застав зненацька Роман Благой, який забив вперше після повернення в “Донбас”. А на дебютну перерву у грі команди пішли за рахунку 0:5 — за 30 секунд до кінця свою другу шайбу закинув П.Большаков.

У заключному відрізку гості продовжили контролювати хід зустрічі, атакувати, що призвело до ще кількох взяттів воріт. Спочатку новачок колективу В’ячеслав Хакимов записав до свого активу результативну передачу, а П.Большаков — хет-трик. А крапку в грі поставив Є.Єгоров, який в поточній зустрічі набрав 4 очки (2 + 2).

“Такі матчі важкі для аналізу — важко налаштувати хлопців. Намагаємося якось їх мотивувати. За рахунком зіграли нормально, а ось по грі — був присутній брак при передачах. У таких іграх кожен хоче себе показати, забити. У результаті організаційних дій дуже мало”, — визнав деяку незадоволеність своєю командою наставник переможців Анатолій Степанищев.

Примітно, що всі три воротаря “Донбасу” дебютували в УХЛ з “сухих” перемог. Євген Царегородцев не дозволив забити “Дженералз”, а Сергій Люльчук і Богдан Дьяченко (дебютував у даному протистоянні) — “Білому Барсу” (11:0 і 8:0 відповідно).
Нагадаємо, що “Донбас” з 19 балами піднявся на 2-гу позицію чемпіонату, але має ще гру в запасі.

Як повідомляв УНН10 жовтня ХК “Донбас” переміг “Кременчук”.