Субота, 03 грудня 2016 06:41

"Хімік" в овертаймі вирвав перемогу у БК "Черкаські Мавпи"

КИЇВ. 14 жовтня. УНН. У матчі шостого туру української баскетбольної Суперліги Парі-Матч чинний чемпіон країни “Хімік” з Южного за допомогою овертайму святкував гостьову перемогу над “Черкаськими Мавпами”, повідомляє УНН з посиланням на ФБУ.

Господарі виглядали на порядок енергійніше чемпіона, проте досвід і клас виконавців наставника Віталія Степановського дозволив “Хіміку” завершити перший період внічию 22:22.

У другому періоді “Мавпам” вдався солідний ривок (11:2), який господарі організували за рахунок хорошої гри в захисті та вдалому виходу на паркет Олексія Адедірана. Під кінець чверті “Хімік” скористався серією втрат “Мавп”, трохи скоротивши відставання, проте останнє слово залишилося за господарями — 45:35.

Після великої перерви “Мавпам” не тільки вдалося зберегти перевагу, а й розвинути її — 61:44. Лише в заключному періоді “Хімік” зумів збити темп гри “Мавп”, які за весь останній період набрали лише 8 очок. Южненці планомірно скорочували відставання, залишивши лише 5 балів від переваги “Мавп” за хвилину до фінальної сирени, а два очки Бєлікова після ідеальної передачі Сміта відправили команди до овертайму.

Зумівши відіграти 18 очок відставання, “Хімік” отримав моральну перевагу в додатковій п’ятихвилинці і перемогу вже не відпустив, вигравши в підсумку 80:77.

Героєм матчу став центровий “Хіміка” В’ячеслав Петров, який вийшовши з лави, оформив дабл-дабл, набравши 21 очко і 11 підбирань. Також солідні показники на рахунку Джеймі Сміта (22 очка + 7 передач) який став одним з ініціаторів спурту южненців у четвертому періоді, у Бєлікова 18 пунктів.

Лідером за результативністю у господарів виявився Ігор Чумаков — 18 + 8 підбирань.

Варто відзначити, що “Хімік” продовжив виграшну серію чемпіонату — 6 тріумфів, у черкасців 2 перемоги при 4 поразках.
Нагадаємо, що свій наступний матч “Мавпи” проведуть 20-го жовтня у Харкові, де зіграють з місцевим “Політехніком”. “Хімік” 21-го жовтня гратиме вже на домашньому майданчику проти “Волиньбаскета”.