Пʼятниця, 09 грудня 2016 04:05
Адміністратор СУБД
Менеджер з продажу побутової техніки

Є.Коноплянка провів четвертий матч в німецькій Бундеслізі

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. Команда футболіста збірної України Євгена Коноплянки “Шальке” здобула першу нічию в сезоні німецької Бундесліги, завершивши гостьову зустріч із “Аусбургом” з результатом 1:1, повідомляє УНН з посиланням на Kicker.

Наш співвітчизник розпочав протистояння перебуваючи у запасі, але наставник гостей випустив екс-гравця “Дніпра” на 61-й хвилині за рахунку 0:0. Через кілька хвилин його команда повела в рахунку, а потім і він сам мав гольовий момент, але не використав шанс. У підсумку господарі зрівняли цифри на табло і матч завершився в нічию.

Примітно, що на 88 хвилині наш співвітчизник одержав першу жовту картку в німецькому чемпіонаті.

Відзначимо, що Є.Коноплянка отримав за гру оцінку 6,2 бали від статистичного видання Whoscored. Менший за показник українця в “Шальке” мають тільки Леон Горецка (6,1) та Макс Майєр (6,0).

Нагадаємо, що для Є.Коноплянки це був четвертий офіційний поєдинок Бундесліги у футболці “Шальке”, котре з чотирма набраними очками перебуває у зоні вильоту (16 місце).