Середа, 07 грудня 2016 20:18
Менеджер з продажу побутової техніки
Адміністратор офісу

Суперник "Динамо" у ЛЧ зазнав другої поразки в чемпіонаті Італії

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. Суперник київського “Динамо” в груповому раунді Ліги чемпіонів — італійський “Наполі”, в центральному матчі туру серії А на стадіоні “Сан Пауло” приймав римську “Рому”, передає УНН з посиланням на прес-службу київського клубу.

Великий внесок у перемогу римлян 1:3 зробив Едін Джеко, який відзначився голами на 43-й і 54-й хвилинах.

Неаполітанці відродили інтригу на 58-й хвилині, коли гол забив Кулібалі. Після цього футболісти “Наполі” притиснули суперника до воріт і створювали гольові моменти. Проте на 85-й хвилині третій м’яч у ворота “Наполі” відправив Мохамед Салах.

Повідомляється, що завдяки цій вікторії “Рома” (16 очок) обійшла “Наполі” (14) в турнірній таблиці, потіснивши неаполітанців з другого місця.

Окрім того, “Наполі” може опуститися ще нижче, обігнати їх мають шанси “К’єво” і “Мілан”, які проведуть очний матч сьогодні.
Склад команди Мауріціо Саррі в поєдинку з “Ромою” був таким: Рейна — Хісай, Максимович, Кулібалі, Гулям — Аллан, Жоржиньо, Гамшік (Зелінські, 81) — Кальєхон (Ель-Каддурі, 76), Габбьядіні (Мертенс, 57), Інсіньє.

Як повідомляв УНН, італійська команда у першому турі групової стадії Ліги чемпіонів перемогла в гостях київське “Динамо” 1:2.