Четвер, 08 грудня 2016 22:13

ХК "Білий Барс" перервав дев'ятиматчеву програшну серію в чемпіонаті України

КИЇВ. 17 жовтня. УНН. У Харкові команда Костянтина Буценка “Білий Барс” перервала 9-матчеву програшну серію в чемпіонаті України, обігравши мінімально господарів арени “Айсберг” — “Витязь”. Про це інформує УНН з посиланням на сайт змагань.

Цього разу на льоду арени “Айсберг” в першому періоді по дублю записали на свій рахунок гравці білоцерківської команди Максим Разумов і Микита Лісників, а ще один гол оформив Артур Козієнко — 1:5.

Скоротити відставання до трьох шайб господарям вдалося у другому періоді. А в третьому відрізку і того більше — практично за 9 хвилин до кінця зусиллями Єгора Посєвіна і Олексія Лазаренка харків’яни скоротили відставання до мінімуму, однак досягти більшого “Витязю” не вдалося — 6:7.

Зазначимо, що у складі харків’ян дублі оформили Олексій Лазаренко і Руслан Максименко.

Примітно, що “Білий Барс” став другою командою Ліги, якій вдалося закинути “Витязю” п’ять шайб в одному періоді. Раніше це вдалося лише “Кременчуку”, який 25 вересня обіграв харків’ян з рахунком 13:2.

Нагадаємо, що у турнірній таблиці білоцерківський клуб з шістьма очками розмістився на п’ятій позиції і випереджає на три пункти останній колектив чемпіонату “Витязь”.