Неділя, 04 грудня 2016 05:59

К.Фесенко і А.Пустовий здобули перемоги в матчах чемпіонатів Італії та Іспанії

КИЇВ. 17 жовтня. УНН. Центрові збірної України Кирило Фесенко та Артем Пустовий допомогли своїм клубам одержати перемоги в зустрічах чемпіонату Італії та Іспанії відповідно. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ФБУ.

"Авеліно" К.Фесенка перемогло вдома "Пістою" в матчі чемпіонату Італії – 83:67.

Капітан збірної України набрав 3 очки за 16 хвилин (1/4 двоочкових, 1/4 штрафних), зробив 2 підбирання в атаці, 1 блок-шот та віддав 1 передачу.

"Обрадойро" А.Пустового в овертаймі обіграло на виїзді "Манресу" в матчі чемпіонату Іспанії – 82:78.

Український баскетболіст набрав 6 очок за 13 хвилин (3/4 двоочкових, 0/1 штрафних), зробив 2 підбирання (1 в атаці) і 1 блок-шот.

Нагадаємо, що "Авеліно" перебуває у групі лідерів італійської Серії А (2 перемоги і 1 поразка), поступаючись лише чинному чемпіону "Мілану". Натомість "Обрадойро" має 1 звитягу при 3-х поразках – 15 місце елітного чемпіонату Іспанії.

Як повідомляв УНН, С.Гладир став найрезультативнішим баскетболістом матчу чемпіонату Франції.