Українські Національні Новини
інформаційне агентство
Обізнаність громадян єднає країну
Неділя, 23 квітня 2017 20:56
youtube
Новини: Політика

Заяви міністра екології не відповідають оприлюдненій на сайті відомства інформації

Заяви міністра екології не відповідають оприлюдненій на сайті відомства інформації

КИЇВ. 18 жовтня. УНН. На початку жовтня міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак заявив, що після перевірки відомства чотири підприємства позбавлено ліцензій на поводження з небезпечними відходами. Разом з тим, за даними реєстру ліцензіатів, оприлюдненого на сайті Мінприроди, позбавлено ліцензії лише одне підприємство з Донецької області, повідомляє УНН.

Так, згідно з реєстром відомства, наказом від 26 вересня поточного року було анульовано ліцензію ПАТ “Свинець”, зареєстрованого у Константинівці Донецької області.

За інформацією відомства, це підприємство мало ліцензію на поводження з відпрацьованими батареями свинцевих акумуляторів та відходами, що містять свинець.

Разом з тим, ліцензії не анульовано підприємствам “Еко міст” та “Мегаекопром”, які були виявлені міністром О.Семераком у вересні за однією фактичною адресою – в покинутих ангарах на Київщині.

Тоді міністр заявив, що підприємства не мають матеріально-технічної бази та не ведуть господарської діяльності, а відтак не можуть здійснювати знешкодження отрути відповідно до своїх ліцензій. Попри це, згідно з реєстром, обидві досі їх мають.

Крім того, одне з підприємств, а саме “Еко міст” бере активну участь у тендерах в системі Prozorro

Нагадаємо, екологи неодноразово наголошували на тому, що Мінприроди видає ліцензії на утилізацію небезпечних відходів “наосліп”, без проведення доліцензійних перевірок на предмет відповідності матеріально-технічної бази ліцензійним вимогам

Джерело: УНН
Loading...
Loading...
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
загрузка...
Погода, Новости, загрузка...